Ewa Samuel

Jestem trenerem, coachem i wykładowcą z wieloletnim stażem w pracy z różnego rodzaju grupami i zespołami. W mojej pracy coacha wykorzystuję koncepcję International Coaching Community (dyplom od 2004 roku). Posiadam także bogate oświadczenie zawodowe w zakresie prowadzenia szkoleń i treningów i z różnego zakresu tematycznego dla kadry menedżerskiej w firmach handlowych i usługowych. Posługuje się metodami aktywizującymi i interakcyjnymi, kładąc nacisk na wzmocnienie pozytywne (eksponowanie i nagradzanie osiągnięć) w miejsce negatywnego. W toku pracy szkoleniowej wyspecjalizowałam się w tematyce sprzedaży, profesjonalnej obsługi klienta i organizacji czasu własnego i podwładnych.

Jestem współautorką i realizatorem programu zajęć z przedmiotu „Komunikacja społeczna”, który został wprowadzony jako przedmiot obowiązujący studentów Wydziału Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej Politechniki Łódzkiej od października 1997.

Coaching daje mi możliwości skutecznego wykorzystania mojej wiedzy i zdobytego doświadczenia. W czasie pracy stosuję otwarte i elastyczne metody pracy z grupami, tak by jak najskuteczniej zrealizować założony cel. Dzięki temu mam możliwość wspierania jednostek i zespołów we wzrastaniu i stawaniu się jeszcze efektywniejszymi.

W mojej pracy z grupami jestem wysoko oceniana za:

  1. bardzo dobre przygotowanie do zajęć
  2. łatwość w nawiązaniu kontaktu z uczestnikami szkoleń
  3. umiejętność tworzenia atmosfery pozwalającej na wzrost poczucia bezpieczeństwa
  4. doskonałą umiejętność motywowania do zmiany
  5. szeroką gamę ćwiczeń praktycznych
  6. zaangażowanie i entuzjazm


buy essay soviet-afghan war