Nasz zespół

Jesteśmy grupą trenerów i coachów z wieloletnim i bogatym doświadczeniem. W czasie naszej pracy na szkoleniach czasami zdarzało się, że tradycyjne metody pracy z grupą nie dawały zamierzonych rezultatów.

Przyczyn było wiele, najczęściej łączyło się to z tym, że w danej chwili grupa nie potrzebowała nowej wiedzy i umiejętności, ponieważ trawiły ją nierozwiązane konflikty, lub też zespół borykał się z wewnętrznymi problemami z komunikacją. Krótko mówiąc, nie była to sytuacja sprzyjająca zdobywaniu nowej wiedzy.

Nawet, jeśli uczestnicy aktywnie pracowali na szkoleniu, to nigdy nie byliśmy pewni jakości transferu umiejętności do środowiska pracy. Czasami w takiej sytuacji spontanicznie przechodziliśmy na pracę mniej inwazyjną, której celem było rozwiązanie konkretnego problemu, ale czasami z powodu braku czasu, lub niesprzyjających uwarunkowań zewnętrznych nie mieliśmy takiej sposobności.

Zdawaliśmy sobie sprawę, że szkolenie nie jest odpowiednią sytuacją do tego typu interwencji, ponieważ jest organizowane w innym celu, wykorzystuje inne techniki pracy i ma specyficznie dobrany skład osobowy uczestników. Potrzebowaliśmy, więc metody, która sprawnie pomoże naszym klientom rozwiązać kłopotliwą sytuację w konkretnym zespole. Szczególnie ważne jest to dla grup, które mają już za sobą wiele szkoleń, także typu Team building.

Tak powstał Team coaching comprehensive. Dziś praktycznie każdy z naszych konsultantów posiada dyplom International Coaching Community, oraz doświadczenia z innymi szkołami prowadzenia coachingu. W naszej pracy wykorzystujemy przetestowane metody gwarantujące największą skuteczność i najtrwalsze efekty.buy essay soviet-afghan war